Nabídka pracovních pozic

Nabízíme práci v příjemném prostředí s fajn lidmi:

  • pružnou pracovní dobu
  • 5 týdnů dovolené
  • příspěvek na stravování
  • příspěvek na penzijní / životní pojištění
  • příspěvek na sport
  • příspěvek na výuku AJ
  • motivační finanční ohodnocení
  • možnost se rozvíjet

Na pozici “Obchodník” hledáme lidi, kteří touží být v něčem nejlepší a vyhrát.

OBCHODNÍK - OBLAST IT

Náplň práce:

  • aktivní vyhledávání nových klientů a péče o stávající zákazníky
  • vytváření, udržování a rozvíjení dlouhodobých obchodních vztahů
  • plná zodpovědnost za svěřené portfolio klientů
  • plnění stanovených obchodních cílů
  • spolupráce s kolegy z ostatních oddělení
  • obchodní činnost (komunikace, návštěvy) a akvizice nových potencionálních zákazníků
  • příprava nabídek pro tendry
  • monitoring konkurence a jejích výrobků a průzkum trhu
  • Zpracování poptávek

Požadujeme:

  • minimálně SŠ vzdělání
  • minimálně 3 roky praxe
  • dobrá znalost angličtiny
  • schopnost komunikace v oblasti IT
  • výborné prezentační a vyjednávací schopnosti
  • schopnost samostatné aktivní akviziční činnosti – proaktivní jednání, pozitivní přístup k řešení problémů
  • časová flexibilita
  • práce s PC (MS Office)
  • řidičský průkaz sk. B
  • orientace v IT
  • výborné komunikační schopnosti
  • tah na branku
  • týmový duch

Místo pracoviště: Praha
Typ pracovního poměru: Hlavní pracovní poměr
Typ smluvního vztahu: Pracovní smlouva
Nástup: Ihned
Telefon: 261 710 561

Strukturované CV prosím zasílejte na personalistika@tsoft.cz

ASP.NET programátor (vhodné i pro studenty VŠ)

Požadovaná kvalifikace:

  • pokročilou znalost ASP.NET (C#), HTML, Javascript, CSS, jQuery
  • základní znalost jazyka SQL a vývoje aplikací s databází Oracle (PL/SQL), příp. MSSQL (T-SQL)
  • základní znalost AJ (schopnost porozumět manuálu, internetové diskusi)