Nabídka pracovních pozic

Systémový specialista ICT pro tým poskytující služby outsourcingu

Náplň práce:

1) administrativní činnost (20-30%)

  • jednání s dodavateli, vedením magistrátu
  • kontrola, tvorba, aktualizace a evidence dokumentace interních systémů a infrastruktury

2) síťový specialista (70-80%)

  • administrace infrastruktury (serverů, stanic, aktivních prvků)

Požadované znalosti:

Sítě TCP/IP

  • Znalost topologie a síťových komponent
  • Základní povědomí o OSI modelu
  • Základní povědomí o standardních protokolech
  • Znalost IP adresování a principů subnetů
  • Základní znalost analýzy síťového provozu
  • Znalost DHCP, DNS
  • Znalost Směrování

Operační systémy

  • Znalost instalace a správy Windows (XP, Win7, Win8.1)
  • Znalost instalace a správy Windows server 2008 a výše
  • Základní znalost Active Directory (jakékoliv verze)
  • Základní znalost Group Policy
  • Znalost služeb DNS, WINS, DHCP
  •  Znalost Zabezpečení
  • Základní povědomí o vizualizaci
  • Základní povědomí o VMware a Linux

Serverové Role a Aplikace

  • Základní znalost Exchange (jakékoliv verze 2007 a výše)
  • Základní znalost SQL (jakékoliv verze 2005 a výše)
  • Základní povědomí o proxy serveru (Proxy, ISA, nebo TMG)
  • Znalost role/služby Souborový server
  • Základní znalost role/služby Internet information Services
  • Znalost role/služby Hyper-V server

Ostatní

  • Základní znalost editace webových stránek
  • Základní znalost skriptování (PowerShell, VBScript, cmd)
  • Základní povědomí o produktech MS SystemCenter

Kategorizace znalostí

Znalost – kompletní teoretická i praktická znalost a schopnost použití
Základní znalost – znalost principů a schopnost praktického použití základních funkcí
Základní povědomí – základní znalost principů bez nutnosti znalosti obsluhy

Výhodou

  • vzdělání v IT oboru

Další požadavky:

  • min. SŠ s maturitou
  • praxe v oboru min. 3 roky
  • znalost AJ (minimálně na úrovni A2, dle evropského referenčního rámce pro jazyky)
  • asertivní chování, prezentační dovednosti
  • komunikativnost, samostatnost, odpovědnost, spolehlivost, flexibilita
  • akceptování týmové role
  • řidičské oprávnění skupiny B
  • místo výkonu práce – Chomutov

Nabízíme:

  • příspěvek na sportovní a relaxační aktivity (sauna, masáže, sporty, atp.)
  • příspěvek na výuku angličtiny
  • příspěvek na stravování
  • dovolenou v rozsahu pěti týdnů, tj. nad zákonem stanovené minimum
  • příspěvek na životní kapitálové pojištění nebo penzijní připojištění
  • pružnou pracovní dobu
  • firemní knihovnu – výpůjčky odborných periodik a publikací

Místo pracoviště: Magistrát města Chomutova, tzn. všechna jeho pracoviště
Typ pracovního poměru: Hlavní pracovní poměr
Typ smluvního vztahu: Pracovní smlouva
Předpokládaný nástup: 1. 2. 2015
Telefon: 261 710 561
Motivační dopis, včetně strukturovaného profesního životopisu, zasílejte na adresu
personalistika@tsoft.cz

OBCHODNÍK - OBLAST IT

  • aktivní vyhledávání nových klientů a péče o stávající zákazníky
  • vytváření, udržování a rozvíjení dlouhodobých obchodních vztahů
  • plná zodpovědnost za svěřené portfolio klientů
  • plnění stanovených obchodních cílů
  • spolupráce s kolegy z ostatních oddělení
  • obchodní činnost (komunikace, návštěvy) a akvizice nových potencionálních zákazníků
  • příprava nabídek a technických návrhů pro tendry – poskytování informaci a technických dat o produktech klientům a aktualizace těchto znalostí
  • monitoring konkurence a jejích výrobků a průzkum trhu
  • Zpracování poptávek

Požadujeme:

  • minimálně SŠ vzdělání
  • minimálně 3 roky praxe
  • dobrá znalost angličtiny
  • schopnost komunikace v oblasti IT
  • výborné prezentační a vyjednávací schopnosti
  • schopnost samostatné aktivní akviziční činnosti – proaktivní jednání, pozitivní přístup k řešení problémů
  • časová flexibilita
  • práce s PC (MS Office)
  • řidičský průkaz sk. B
  • orientace v IT
  • výborné komunikační schopnosti
  • tah na branku
  • týmový duch

Nabízíme:

  • 5 týdnů dovolené
  • příspěvek na penzijní / životní pojištění
  • příspěvek na sport
  • příspěvek na výuku AJ
  • motivační finanční ohodnocení
  • možnost se rozvíjet
  • příjemné prostředí

Místo pracoviště: Praha
Nástup: Ihned

Strukturované CV prosím zasílejte na personalistika@tsoft.cz

VEDOUCÍ ZAKÁZEK/ PROJEKTŮ

Odpovědnosti:

  • Osoba zodpovědná za průběh zakázky/projektu po realizační i ekonomické stránce.
  • Zodpovídá za dílčí části procesů dle platné interní dokumentace.
  • Zodpovídá za plnění technických realizačních parametrů a stanovených termínů.
  • Pro podporu vedení zakázky využívá interně předepsané nástroje a zodpovídá za to, že v těchto nástrojích pro podporu řízení jsou všechny důležité informace související s přidělenou zakázkou/projektem, a že jsou tyto informace aktuální.

Kvalifikační požadavky:

Vzdělání

  • VŠ (ideálně z oblasti ICT)
  • certifikát IPMA (nebo ekvivalent, např. PRINCE2)
  • znalost a zkušenost v oblasti problematiky ICT je nutná

Osobnostní vlastnosti

  • spolehlivost
  • organizační schopnosti
  • flexibilita
  • rozhodnost
  • přirozená autorita

Jazyky

  • znalost AJ (alespoň na úrovni porozumění textu v AJ)

Technologie

  • Znalost metodiky řízení zakázek/projektů
  • Rutinní zvládnutí MS Office
  • Znalost technologií v rámci zakázky (alespoň obecná znalost užívaných technologií)

Jiné

  • Řidičský průkaz “B”

Nabízíme:

ASP.NET programátor (vhodné i pro studenty VŠ)

Požadovaná kvalifikace:

  • pokročilou znalost ASP.NET (C#), HTML, Javascript, CSS, jQuery
  • základní znalost jazyka SQL a vývoje aplikací s databází Oracle (PL/SQL), příp. MSSQL (T-SQL)
  • základní znalost AJ (schopnost porozumět manuálu, internetové diskusi)

Nabízíme:

  • příspěvek na penzijní/životní pojištění