Nabídka pracovních pozic

Nabízíme práci v příjemném prostředí s fajn lidmi:

  • pružnou pracovní dobu
  • 5 týdnů dovolené
  • příspěvek na stravování
  • příspěvek na penzijní / životní pojištění
  • příspěvek na sport
  • příspěvek na výuku AJ
  • motivační finanční ohodnocení
  • možnost se rozvíjet

Analytik

Náplň práce:

  • Komunikace se zákazníkem, sběr požadavků
  • Analýza a návrh řešení
  • Tvorba zadání programátorskému týmu
  • Ověření výstupů programátorského týmu (testování)

Místo pracoviště: Praha
Typ pracovního poměru: Hlavní pracovní poměr
Typ smluvního vztahu: Pracovní smlouva
Nástup: Ihned
Telefon: 261 710 561

Strukturované CV prosím zasílejte na personalistika@tsoft.cz

ASP.NET programátor

Požadovaná kvalifikace:

  • pokročilá znalost ASP.NET (C#), HTML, Javascript, CSS, jQuery
  • základní znalost jazyka SQL a vývoje aplikací s databází Oracle (PL/SQL), MSSQL (T-SQL) nebo Postgres (PgSQL)
  • základní znalost AJ (schopnost porozumět manuálu, internetové diskusi)

Kreativní obchodník/konzultant pro prodej IT řešení, včetně bezpečnosti

Jste obchodník-hunter tělem i duší?
Vyznáte se v IT produktech?
Baví vás pro zákazníky připravovat IT řešení „na míru“?

Rozšiřujeme náš obchodní tým, do kterého hledáme kolegy s orientací na cíl a schopností nacházet nové příležitosti a kontrakty. V rámci této pozice můžete rozvinout svou kreativitu při návrhu projektů a nových produktů společnosti.
Jsme firma, která ráda čelí zajímavým výzvám, tak se pojďte s námi na nich podílet. Nabízíme práci v zázemí pružné firmy se stabilním týmem, zajímavou historií a významnými referencemi.

  • aktivní vyhledávání nových klientů a péče o stávající zákazníky v komerčním i veřejném sektoru
  • vytváření, udržování a rozvíjení dlouhodobých obchodních vztahů
  • plná zodpovědnost za svěřené portfolio klientů
  • plnění stanovených obchodních cílů
  • příprava nabídek pro tendry a vytváření nabídek „na míru“ ve
  • spolupráci s kolegy z technických oddělení
  • monitoring konkurence a jejích výrobků a průzkum trhu

Požadujeme:

  • alespoň 3 roky praxe na obdobné pozici
  • minimálně SŠ vzdělání
  • dobrá znalost angličtiny
  • schopnost komunikace v oblasti IT
  • výborné prezentační a vyjednávací schopnosti
  • schopnost samostatné aktivní akviziční činnosti – proaktivní
  • jednání, pozitivní přístup k řešení problémů
  • časová flexibilita
  • práce s PC (MS Office)
  • řidičský průkaz sk. B
  • orientace v IT
  • výborné komunikační schopnosti
  • tah na branku
  • týmový duch
  • smysl pro humor
  • kreativita a touha vymýšlet nové věci

Nabízíme:

  • zajímavou a kreativní práci s podporou sehraného týmu IT specialistů
  • možnost podílet se na vytváření firemní strategie prostřednictvím návrhů nových produktů/služeb
  • fér odměňování v návaznosti na plnění obchodních cílů