Potřebovali jste někdy opravdu kvalitní záznam z prezentace, který by bylo možné publikovat na webu nebo ho mít uložený v notebooku? Myslíme tím opravdu kvalitní záznam, kde uvidíte kromě osoby přednášejícího i čitelné zobrazení všeho, co prezentoval z počítače.

Podívejte se na ukázky, zda nehledáte něco podobného:

https://www.youtube.com/watch?v=npbSIodS8jg

Prezentace produktu PreVid

https://www.youtube.com/watch?v=vH54_x07qe4

Prezentace projektu Klíč k Památkám v Senátu Parlamentu ČR

Previd neboli Prezentace a Video je uživatelsky jednoduchý program pro záznam přednášek či vystoupení. Výstup přednášející osoby je synchronně zaznamenán s její činností na počítači. Výsledný videosoubor lze přehrát na jakémkoliv AV zařízení, počítači, DVD přehrávači nebo televizoru.

Previd je vhodný pro:

  • Školy a školící střediska
  • Organizace poskytující prezenční a konferenční služby
  • Firmy
  • Veřejnou správu

Jednoduchá obsluha

Ovládání programu je zcela intuitivní, obsahuje jen pět tlačítek a je obdobné jako v jakémkoli jednoduchém záznamovém zařízení (REC, STOP, PLAY). Vše je nastaveno automaticky, ihned po skončení prezentace je možné prohlédnout vytvořené záznamy a spustit generování finálního videa.
Program umožňuje 3 formáty výstupu:

Previd_kamera

Formát PIP (Picture in Picture) s hlavním oknem videozáznamu

Previd_prezentace2

Formát PIP s hlavním oknem prezentace

Previd_vedle sebe

Širokoúhlý formát s rovnocenným zobrazením obou záznamů

Jedinečné spojení aplikace PREVID s kamerou AXIS

Naše řešení je ověřené ve spojení s kamerami AXIS, které zaručují vysokou kvalitu záznamu. Pokud nemáte kameru AXIS, nevadí. Dodáme Vám celý set včetně kamery, notebooku a mikrofonu v mobilním setu nebo ho nainstalujeme do přednáškového sálu nebo učebny.

Trial verze

Stáhněte si instalační balíček, rozbalte zazipovaný soubor a pokračujte podle pokynů uvedených v textovém souboru.

Stáhnout trial

Aplikaci Previd dodáváme s kvalitními kamerami AXIS. Pro vyzkoušení trial verze můžete použít mobilní telefon s OS Android (verze 4 a vyšší) s aplikací IP Webcam.
Součástí instalačního balíčku je „Previd_ installation_instructions.txt“, který poskytuje přesné pokyny jak propojit počítač s mobilním telefonem a jak nastavit aplikaci IP Webcam. S instalací Vám může pomoci Váš správce, případně se obraťte přímo na nás. Rádi Vám poradíme.

 

Prezentace z konference „Sucho a povodně“ konané pro veřejnou správu – https://www.institutpraha.cz/kurzy/konference-sucho-povodne 

Kontaktujte nás!