Zákaznická podpora search   EN  

Helpdesk login


cat

Produkty a služby


Poslat dotaz

Systémová integrace

Systémová integraceDodáme „klíč“ ke stávajícím informacím a systémům, které leckdy leží nevyužity, a zhodnotíme tak Vaše předchozí investice.

Pod systémovou integrací se skrývají veškeré komplexní dodávky hardware, software, expertní služby na platformě Microsoft a Oracle, vývoj a úpravy software na míru, zajištění interoperability a vazeb mezi systémy, koordinace subdodavatelů a jejich vývojových týmů, zajištění bezpečnosti systému, poradenství, konzultace, školení. Systémová integrace pomáhá při efektivním využití informačních zdrojů.

  • Zabezpečuje vazby informačních zdrojů na pracovní postupy.
  • Organizuje vývoj, zavádění a provoz aplikací.
  • Zajišťuje bezporuchový provoz infrastruktury, bezpečnost IT včetně obnovy dat a jejich zabezpečení proti zneužití nebo zničení.

Navrhneme celkové řešení a možnosti jeho dalšího rozvoje. Spojíme Vaše dílčí představy do jednoho homogenního cíle, který bude podporovat Vaši podnikatelskou strategii.

Ke splnění tohoto cíle zkoordinujeme Vaše požadavky, potřeby a možnosti s vybranými technologiemi a jejich dodavateli a zajistíme vytvoření jednotného systému v potřebné kvalitě i s ohledem na efektivitu a bezpečnost jeho provozu.

Poslat dotaz: